PIEGĀDE UN PREČU ATGRIEŠANA

PIEGĀDES VEIDI

Sūtījums tiek piegādāts līdz norādītajai adresei. Piegāde tiek veikta darba dienās, no pirmdienas līdz piektdienai, laikā no 9:00-18:00

Piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijas teritorijā:

Piegādes maksa EUR 2,99

Piegāde uz OMNIVA pakomātiem Lietuvas un Igaunijas teritorijās:

Piegādes maksa EUR 4,99

Piegāde uz Latvijas Pasta pakomātiem Latvijas teriorijā: 

Piegādes maksa EUR 2,79

Piegāde uz Cirke K (DUS) Latvijas teriorijā:

Piegādes maksa EUR 2,99

Piegāde ar OMNIVA kurjeru (līdz durvīm) Latvijas teritorijā:

Piegādes maksa EUR 9,99

Piegāde ar Latvijas Express pasta kurjeru (līdz durvīm) Latvijas teritorijā: 

Piegāde līdz durvīm ar Latvijas pasta Express pastu (darba dienās, no pirmdienas līdz piektdienai, laikā no 9:00-18:00). 

Piegādes maksa EUR 9,99

Gadījumos, ja Pircējs vēlas saņemt pasūtījumu, izmantojot citu piegādes veidu, tad Pircējam tas ir jāsaskaņo ar Pārdevēju, rakstot uz e-pastu: [email protected]. KUMELĪTE negarantē citas piegādes veida iespējamību. 

PIEGĀDES LAIKS

Piegāde ar Latvijas Pasta Ekspress kurjeru vai OMNIVA  kurjeru:

Pasūtījumu piegādes laiks ir 1–5 darba dienas. Izpārdošanas laikā noformēto piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.

Gadījumos, ja pasūtījuma sagatavošana aizkavējās, tad Pārdevējs nekavējoties informē Pircēju par pasūtījuma piegādes aizkavēšanos.

Pārdevējs - KUMELĪTE (BETINI, SIA) neuzņemas atbildību par preču piegādes aizkavēšanos, kas saistīta ar Pircēja izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos (Omniva, Express pasts, u.c.).

Lūdzu, ņem vērā:

  • Piegādes tiek veiktas darba dienās, laikā no 9:00 līdz 18:00. Lūdzu, norādi tādu saņemšanas adresi, kurā varēsi atrasties un saņemt pasūtījumu darba dienas laikā.
  • Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Jānorāda visu vajadzīgo papildinformāciju, piemēram, durvju kodu, lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja adrese ir nepareiza vai neprecīza, piegādes laiks var tikt pagarināts.
  • Noteikti jānorāda pareizs tālruņa numurs.
  • Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atteikties  no iegādātajām precēm vai samainīt tās 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas šādos gadījumos:

  • Prece nav lietota;
  • Prece ir iepakota oriģinālajā iepakojumā ar oriģinālajām preču zīmēm un pilnā komplektācijā;
  • Prece nav sasmērēta, saburzīta vai citādi bojāta.

Ja augstāk minētie gadījumi izpildās, tad Preces var atgriezt,  atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Lai atteiktos no precēm, iespējams izmantot atteikuma veidlapu.  Atteikuma veidlapa pieejama šeit.

Izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu Pircēja atteikuma dēļ, sedz Pircējs.

Gadījumos, ja konstatētas piegādāto preču nepilnības vai preču ražojuma brāķis, Pārdevējs sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču apmaiņu vai atgriešanu;

Gadījumā, ja Pircējs vēlas veikt preču apmaiņu, tad izdevumus, kas saistīti ar preču apmaiņu (apmainītās preces atkārtotas sūtīšanas izmaksas  sedz Pircējs). Pircējam tiek izrakstīts rēķins par atkārtotu piegādi preču apmaiņai atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam.

KUMELĪTE (BETINI, SIA) atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Lūdzu, nosūti atgrieztās preces, kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu, uz:

E-veikala preču atgriešana: BETINI, SIA Hanzas iela 6-21, Rīga, LV-1010

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis bojātu produktu, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu: [email protected]