PRIVĀTUMA POLITIKA


Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar www.kumelite.lv mājas lapu un pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz [email protected]

Šajā Privātuma Politikā jebkura vārda “Jūs”, “Jūsu” vai līdzīgu izteicienu izmantošana nozīmē jebkuru www.kumelite.lv (turpmāk – Mājaslapa) apmeklētāju. Tādi termiņi kā “mēs”, “mūsu” vai līdzīgi izteicieni nozīmē www.kumelite.lv (BETINI, SIA).

BETINI, SIA ir apņēmies aizsargāt un ievērot Jūsu privātumu. Veltām visas pūles, lai mūsu veiktā personas apstrāde atbilstu 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes regulai (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.

Jūsu personas datu pārzinis ir BETINI, SIA, vienotais reģistrācijas numurs 40203325035, adrese Hanzas iela 6-21, Rīga, LV-1010, e-pasts: [email protected]

Privātuma politikā tiek apskatītas šādas tēmas: kādi personas dati tiek iegūti; kādiem mērķiem izmantojam Jūsu personas datus; kā tiek nodrošināta datu aizsardzība; kādus personas datus atklājam trešajām personām; cik ilgi glabājam Jūsu personas datus; mārketinga paziņojumu saistība ar personas datiem; Jūsu tiesības un kā izmantojam sīkdatnes. Lūdzam uzmanīgi iepazīties ar šo Privātuma politiku, lai saprastu, kādiem nolūkiem un kā vācam Jūsu datus, kā arī to, kā tos izmantosim.

Šī politika neattiecas uz tādu uzņēmumu praksi, kuri mums nepieder vai, kuru mēs nekontrolējam, vai uz fiziskām personām, kuras mēs nenodarbinām.

Personas datu vākšana. Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs vācam, glabājam un aizsargājam visus datus, kurus Jūs apzināti sniedzat mums: izveidojot kontu, veicot pirkumu un aizpildot vietnē esošās veidlapas. Šie dati var ietvert Jūsu e-pasta adresi, vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, adresi vai citus personiskos datus. Jūs varat izvēlēties nesniegt mums noteiktu informāciju, taču tad Jums iespējams nebūs pieejas dažām vietnes funkcijām. Lietotāji, kuri nav pārliecināti par to, kuru datu iesniegšana ir obligāta, ir laipni aicināti sazināties ar mums.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Jebkura informācija, ko ievācam, var tikt izmantota, lai personalizētu Jūsu lietošanas pieredzi, uzlabotu vietni, uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti un atbildētu uz mūsu klientu jautājumiem un e-pastiem, kā arī, lai apstrādātu darījumus un nodrošinātu vietnes un pakalpojumu darbību.

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai:

 • sniegtu Jums Jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju;
 • apstrādātu Jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus;
 • sniegtu Jums efektīvu klientu atbalstu;
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības;
 • nosūtītu Jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt;
 • ievērotu normatīvo aktu prasības.

Mēs neuzglabājam kredītkaršu informāciju, kā arī neizpaužam klientu datus trešajām pusēm.

Attiecībā uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, SIA BETINI maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami, atbilstoši to ieguves mērķim un, kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības. 

Jūsu tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem

Ja Jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, Jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), Jums  turpmāk ir minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Jums ir tiesības atsaukt piekrišanu, ja iepriekš esat devis piekrišanu savu datu apstrādei;
 • Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu datu apstrādi, ja apstrāde tiek veikta uz juridiska pamata, kas nav piekrišana;
 • Jums ir tiesības uzzināt, vai informāciju apstrādājam mēs, iegūt informāciju par noteiktiem apstrādes aspektiem un iegūt apstrādājamās informācijas kopiju;
 • Jums ir tiesības pārbaudīt savas informācijas pareizību un lūgt to atjaunināt vai labot;
 • Jums ir tiesības noteiktos apstākļos ierobežot Jūsu datu apstrādi; tādā gadījumā mēs neapstrādāsim Jūsu datus citam mērķim, kā vien to glabāšanai;
 • Jums noteiktos apstākļos ir tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu no mūsu vietnes;
 • Jums ir tiesības saņemt savu informāciju strukturētā, bieži lietotā mašīnlasāmā formātā un, ja tas ir tehniski iespējams, bez traucējumiem to pārsūtīt citam kontrolierim. Šis noteikums ir piemērojams ar nosacījumu, ka Jūsu informācija tiek apstrādāta ar automatizētiem līdzekļiem un, ka apstrādes pamatā ir Jūsu piekrišana, līgums, kas ir daļa no tā vai tā pirmslīguma saistības;
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Gadījumos, kad personiskā informācija tiek apstrādāta sabiedrības interesēs, īstenojot mums piešķirtās oficiālās pilnvaras vai mūsu likumīgo interešu labā, Jūs varat iebilst pret šādu apstrādi, iesniedzot iemeslu, kas pamato šādu iebildumu. Tomēr gadījumā, ja Jūsu personiskā informācija tiek apstrādāta tiešā mārketinga nolūkos, Jūs jebkurā laikā varat iebilst pret to, nesniedzot nekādus paskaidrojumus. Lai uzzinātu, vai mēs apstrādājam personisko informāciju tiešā mārketinga nolūkos, atsaucieties uz attiecīgajām šī dokumenta sadaļām.

Norēķini un maksājumi

Lai palīdzētu mums droši apstrādāt Jūsu maksājumu informāciju, mēs izmantojam trešās puses maksājumu procesorus. Šādu trešās puses procesoru veikto Jūsu personiskās informācijas izmantošanu nosaka to attiecīgās privātuma politikas, kas var saturēt vai nesaturēt privātuma aizsardzību tikpat aizsargājoši kā šī konfidencialitātes politika. Iesakām pārskatīt attiecīgās privātuma politikas.

Bērnu privātums

Mēs apzināti nevācam personas datus no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja esat jaunāks par 13 gadiem, lūdzu, nesniedziet nekādu personisko informāciju mūsu tīmekļa vietnē vai pakalpojumā. Mēs aicinām vecākus un juridiskos aizbildņus uzraudzīt bērnu interneta lietošanu un palīdzēt īstenot šo politiku, atgādinot nekad neievadīt personisku informāciju mūsu vietnē bez vecāku/aizbildņu atļaujas. Ja Jums ir iemesls uzskatīt, ka bērns, kas jaunāks par 13 gadiem, ir ievadījis personisko informāciju mūsu vietnē, lūdzu, sazinieties ar mums.

Jaunumi

Piedāvājam pierakstīties elektroniskai mūsu jaunumu saņemšanai. Ja vēlaties pārtraukt jaunumu vai mārketinga e-pastu saņemšanu, sekojiet šajos e-pasta ziņojumos atrodamajām norādēm par abonēšanas pārtraukšanu vai sazinieties ar mums. Pēc atteikšanās Jūs turpināsiet saņemt tikai svarīgus e-pasta paziņojumus, piemēram, par maksājumiem vai sūtījuma statusu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazi informācijas jeb teksta faili, kurus lapas serveris ievieto Jūsu cietajā diskā. Sīkdatnes nevar palaist programmas vai ielaist vīrusus Jūsu ierīcēs. Sīkdatnes nodrošina mājas lapas darbību. Sīkfailus izmanto, lai statistikas vajadzībām apkopotu, uzglabātu un izsekotu informāciju kvalitatīvākai vietnes darbībai. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju (piemēram, Jūsu pieslēgšanās informāciju, un vai veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību). Sīkdatnes ir katram apmeklētājam unikālas, un tos var nolasīt tikai tīkla serveris domēnā, kurš šos sīkfailus izsniedzis.

Jūs varat gan pieņemt, gan noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa tīkla pārlūkprogrammu sīkdatnes pieņem automātiski, taču Jūs šos iestatījumus varat mainīt. Ja izvēlēsieties atteikties no sīkdatnēm, Jums varētu būt nepilnīga vietnes lietošanas pieredze.

Mūsu sīkdatnes nevar identificēt Jūs personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam mēs un mūsu sadarbības partneri, kuri nodrošina Mājaslapas darbību, apkopo un analizē Jūsu darbību Mājaslapā. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

Papildus sīkdatņu un saistīto tehnoloģiju izmantošanai, mēs varam arī atļaut noteiktām trešajām personām palīdzēt mums pielāgot reklāmas, kuras, mūsuprāt, varētu Jūs interesēt, kā arī vākt un izmantot datus par lietotāju darbībām mūsu vietnē. Šie uzņēmumi var piegādāt reklāmas, kurās var tikt ievietotas arī sīkdatnes un citādi izsekot lietotāja paradumus.

Vairāk par sīkdatņu veidiem un to ierobežošanas iespējām lasīt mūsu Sīkdatņu Politikā.

Reklāma

Mēs varam rādīt tiešsaistes reklāmas, un mēs varam kopīgot ar noteiktiem reklāmdevējiem reģistrācijas, aptauju vai promo pasākumu procesos apkopotu un neidentificējošu informāciju par mūsu klientiem. Mēs nekad nekopīgojam personu identificējošu informāciju. Dažos gadījumos mēs varam izmantot šo apkopoto un neidentificējošo informāciju, lai piegādātu pielāgotus sludinājumus paredzētajai auditorijai.

Partnerorganizācijas

Mēs varam atklāt informāciju par Jums mūsu partnerorganizācijām, lai varētu piedāvāt Jums saistošas preces un pakalpojumus. Visu ar Jums saistīto informāciju, ko mēs sniedzam savām partnerorganizācijām, tās apstrādā saskaņā ar šiem privātuma politikas noteikumiem.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu tīmekļa vietnē ir saites uz citām vietnēm, kas nav mūsu īpašumā vai kontrolē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam atbildīgi par šādu citu tīmekļa vietņu vai trešo personu konfidencialitātes praksi. Mēs aicinām Jūs būt informētiem, kad izejat no mūsu tīmekļa vietnes, un izlasīt paziņojumus par konfidencialitāti katrā tīmekļa vietnē, kurā var tikt apkopota personiskā informācija.

Informācijas drošība

Mēs glabājam Jūsu informāciju sadarbībā ar SIA Mozello datoru serveros kontrolētā, drošā vidē, kas ir aizsargāta pret nesankcionētu piekļuvi, izmantošanu vai izpaušanu. Mēs veicam saprātīgus administratīvos, tehniskos un fiziskos aizsargpasākumus, lai aizsargātu pret neatļautu piekļuvi, modificēšanu un izpaušanu, tomēr nav iespējams garantēt pilnīgu datu drošību internetā vai bezvadu tīklā. Tāpēc, lai arī mēs cenšamies aizsargāt Jūsu personiskos datus, Jūs apzināties, ka:

 • Pastāv interneta drošības un privātuma ierobežojumi, kuri ir ārpus mūsu kontroles;
 • Nav iespējams garantēt informācijas, ar kuru Jūs dalāties ar mūsu vietni, pilnīgu drošību un privātumu;
 • Jebkura informācija un dati, neskatoties uz labākajiem centieniem tos aizsargāt, var tikt aplūkoti vai nesankcionēti rediģēti no trešo personu puses.

Datu aizsardzības pārkāpums

Gadījumā, ja mēs atklājam, ka tīmekļa vietnes drošība ir apdraudēta vai lietotāja personiskā informācija ir izpausta nesaistītām trešajām personām ārēju darbību (t.sk., bet ne tikai, drošības uzbrukumu vai krāpšanas) rezultātā, mums ir tiesības veikt drošības pasākumus: izmeklēšanu un ziņošanu tiesībsargājošām iestādēm un sadarbību ar tiesībsargājošām iestādēm. Datu aizsardzības pārkāpuma gadījumā mēs darīsim visu iespējamo, lai informētu skartās personas, ja uzskatīsim, ka pārkāpuma rezultātā lietotājam pastāv pamatots kaitējuma risks vai ,ja saskaņā ar likumu, ir nepieciešams cits paziņojums. Kad veiksim šīs darbības, mēs publicēsim paziņojumu vietnē un nosūtīsim Jums e-pastu.

Juridiskā izpaušana

Mēs atklāsim jebkuru informāciju, ko mēs vācam, izmantojam vai saņemam, ja to prasa vai atļauj likums, piemēram, lai izpildītu pavēsti vai līdzīgu tiesas procesu, un ja mēs labticīgi ticam, ka izpaušana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības, aizsargātu Jūsu vai citu cilvēku drošību, izmeklētu krāpšanu vai atbildētu uz valdības pieprasījumu. Ja notiek izmaiņas uznēmumā, piemēram, apvienošanās vai cita uzņēmuma iegāde, vai visu aktīvu vai to daļas pārdošana, Jūsu lietotāja konts un personas dati, iespējams, būs starp nodotajiem aktīviem.

Izmaiņas privātuma politikā

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās Mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas. Tīmekļa vietnes nepārtraukta izmantošana pēc jebkādām šādām izmaiņām ir Jūsu piekrišana šādām izmaiņām.

Šīs politikas pieņemšana

Jūs apzināties, ka esat izlasījis mūsu politiku un piekrītat visiem tās noteikumiem un nosacījumiem. Izmantojot vietni vai tās pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka šī politika ir Jums saistoša. Ja nepiekrītat ievērot šos noteikumus, Jums nav tiesību izmantot vietni un tās pakalpojumus vai piekļūt tiem.

Kontaktinformācija

Jums ir tiesības vērsties datu aizsardzības uzraudzības iestādē - Datu Valsts Inspekcija, Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, LV-1011, Tālr.: 67223131, E-pasts: [email protected]

Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi saistībā ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected]

Privātuma politika pēdējo reizi tika atjaunināta 2021. gada 7. oktobrī.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.