SĪKDATŅU POLITIKA


Šajā Sīkdatņu Politikā jebkura vārda “Jūs”, “Jūsu” vai līdzīgu izteicienu izmantošana nozīmē jebkuru www.kumelite.lv (turpmāk – Mājaslapa) apmeklētāju. Tādi termiņi kā “mēs”, “mūsu” vai līdzīgi izteicieni nozīmē www.kumelite.lv (BETINI, SIA).

Vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu personalizēt Jūsu tiešsaistes pieredzi. Sīkdatne ir neliels teksta fails, kuru lapas serveris ievieto Jūsu cietajā diskā. Sīkdatnes nevar palaist programmas vai ielaist vīrusus Jūsu ierīcēs. Sīkdatnes ir katram apmeklētājam unikālas, un tos var nolasīt tikai tīkla serveris domēnā, kurš šos sīkfailus izsniedzis. Sīkdatnes nodrošina mājas lapas darbību. Sīkfailus izmanto, lai statistikas vajadzībām apkopotu, uzglabātu un izsekotu informāciju kvalitatīvākai vietnes darbībai. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju (piemēram, Jūsu pieslēgšanās informāciju, un vai veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību). Jūs varat gan pieņemt, gan noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa tīkla pārlūkprogrammu sīkdatnes pieņem automātiski, taču Jūs šos iestatījumus varat mainīt. Ja izvēlēsieties atteikties no sīkdatnēm, Jums varētu būt nepilnīga vietnes lietošanas pieredze.

Mūsu sīkdatnes nevar identificēt Jūs personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.

Papildus sīkdatņu un saistīto tehnoloģiju izmantošanai, mēs varam arī atļaut noteiktām trešajām personām palīdzēt mums pielāgot reklāmas, kuras, mūsuprāt, varētu Jūs interesēt, kā arī vākt un izmantot datus par lietotāju darbībām mūsu vietnē. Šie uzņēmumi var piegādāt reklāmas, kurās var tikt ievietotas arī sīkdatnes un citādi izsekot lietotāja paradumus.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu personalizēt Jūsu tiešsaistes pieredzi. Mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:

  • Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu Mājaslapas darbību, tai skaitā, ļautu Jums izmantot mūsu pakalpojumus un pieslēgties savam kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt Mājaslapas darbību un sniegt Jums pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas līdz Jūs aizverat savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.
  • Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj mums atpazīt un saskaitīt Mājaslapas apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas Mājaslapā. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot Mājaslapas darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.
  • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ļauj Mājaslapai atcerēties Jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot Mājaslapu, piemēram, ka vēlaties palikt pierakstījies Mājaslapā, nodrošina preču groza funkcionalitāti. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu Mājaslapas lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.
  • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas visticamāk Jūs interesēs visvairāk.
  • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk",  YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi Jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam mēs un mūsu sadarbības partneri, kuri nodrošina Mājaslapas darbību, apkopo un analizē Jūsu darbību Mājaslapā. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

Kā ierobežot un atteikties no sīkdatnēm?

Ja Jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot Jūsu lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. Jūs nevarat atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt Mājaslapas funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas Jūs nevarat atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai mēs uzlabotu Mājaslapas darbību.

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, Jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas tiklīdz Jūs aizverat visus pārlūka logus.

Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus. Jūs varat atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, Jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.

Kontaktinformācija

Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi saistībā ar Sīkdatņu Politiku, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected]

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.